Článek

My své sliby plníme. Evropský parlament zítra hlasuje o zrušení střídání času

Ve čtvrtek dopoledne povedou poslanci rozpravu se zástupci Evropské komise na téma zrušení střídání času. Po rozpravě budou hlasovat o rezoluci, která vyzývá Evropskou komisi, aby navrhla změnu směrnice vedoucí ke zrušení střídání času.

Přečíst článek

Článek

Finišujeme v boji za zrušení střídání času

Evropský parlament bude ve čtvrtek 8. února hlasovat o návrhu usnesení, které požaduje zrušení střídání letního a zimního času. V návrhu rezoluce se mimo jiné píše, že podle nejnovějších vědeckých studií nemá střídání času, které se provádí dvakrát ročně, žádné pozitivní účinky na ekonomiku. Naopak, posouvání hodinových ručiček škodí lidskému zdraví, zemědělství, a způsobuje více dopravních nehod.

Přečíst článek

Článek

Co dál po prezidentských volbách?

Demokratický proces nám dal staronového prezidenta. Můj kandidát to sice nebyl, ale byl zvolen jasně a demokraticky, i když o nástroje, které při tom použil, bych si neopřel ani štětku od záchodu. Poděkování je na místě pánům Drahošovi, Fischerovi, Hilšerovi a Horáčkovi.

Přečíst článek

Článek

Jak prezident prášil: ústavní zákon nepřebíjí směrnici o zbraních

Prezident Zeman v debatě na Primě potvrdil svoji pověst barona Prášila. Naprosto suverénně vykládal věci, o kterých musí vědět, že jsou nepravdivé

Přečíst článek

Článek

Jiří Drahoš na Hrad!

I ve druhém kole je zapotřebí jít k volbám a dát hlas tomu, kdo chce změnit politické klima, spojit opět naši společnost a vrátit naší zemi hrdost a úctu. Všichni za jednoho, Jiří Drahoš na Hrad.

Přečíst článek

Článek

Open Doors v EP o pronásledování křesťanů

Organizace Open Doors minulý týden v Evropském parlamentu prezentovala svoji zprávu o pronásledováni křesťanů ve světě, jejíž výsledky jsou skutečně alarmující.

Přečíst článek